Hotel z Basenem Szczyrk

Hotel z basenem staje się coraz popularniejszym miejscem wyjazdów. Przeważnie zatrzymujemy się w nim na krótki (zwykle weekendowy) urlop. Tymczasem miejsce świetnie nadaje się na wakacyjny pobyt. Dlaczego i na jakie aspekty warto zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Wakacje w hotelu z basenem – zalety

Pobyt w hotelu z basenem to przede wszystkim wygoda i możliwość zażywania kąpieli wodnych niezależnie od pogody. Wyjazdu nad morze nie zaliczymy do udanych, jeśli przez większość czasu będzie padał deszcz. Zatrzymując się w hotelu z basenem wewnętrznym aura nie ma znaczenia, bo można z niego korzystać niezależnie od warunków na zewnątrz. Poza tym każda dodatkowa rozrywka pomaga uniknąć nudy, a jeśli zostanie wliczona w cenę zakwaterowania, przy okazji nieco zaoszczędzicie.

Jak wybrać idealne miejsce na pobyt?

Wiele zależy od tego, jak zamierzacie spędzać czas, czy wyjeżdżacie razem z dziećmi i jakie macie oczekiwania względem jakości obsługi. Jeżeli dojeżdżanie do centrum miasta nie będzie dla Was problemem, możecie spokojnie zdecydować się na nocleg na obrzeżach miasta. Tak samo warto postąpić, jeśli zależy Wam na ciszy, spokoju i kameralnym klimacie. Jeżeli jednak na wyjeździe towarzyszą Wam małe dzieci, poszukajcie pokoi bliżej centrum albo w okolicy ciekawych atrakcji, do których dotrzecie w kilka minut pieszo. Możecie też zatrzymać się w hotelu, gdzie będą dostępne od ręki.

Jeśli cenicie sobie wysoki standard obsługi, rozejrzyjcie się za miejscem, które taki zapewnia. Pod uwagę weźcie obiekty z 3-gwiazdkami lub więcej. Przejrzyjcie galerię zdjęć, sprawdźcie, jakich udogodnień możecie się spodziewać, zorientujcie się, czy obiekt ma zaplecze gastronomiczno-rekreacyjne i na ile jest ono rozbudowane. Dowiedzcie się, jakie atrakcje są dostępne na miejscu, które z nich są darmowe, a które dodatkowo płatne. Mając na uwadze powyższe kwestie, z pewnością znajdziecie miejsce odpowiadające Waszym wymaganiom.

Wakacyjna oferta specjalna Hotelu Meta w Szczyrku

Ze względu na mniejsze zainteresowanie letnim wypoczynkiem w górach (to okres poza sezonem), właściciele obiektów noclegowych przygotowują ciekawe oferty, które mają skłonić turystów do przyjazdu. To świetna inicjatywa, tym bardziej że górskie kurorty w niczym nie ustępują nadmorskim pod względem atrakcji. Jednym z miejsc, gdzie można skorzystać z ciekawych pakietów wakacyjnych jest Meta Hotel – czterogwiazdkowy hotel z basenem w Szczyrku. Wspominamy o nim z dwóch powodów: po pierwsze, oferta jest atrakcyjna cenowo dla rodzin z dziećmi, po drugie – w obiekcie funkcjonują aż dwa baseny: jeden w środku, a drugi na zewnątrz.

Właściciele obiektu przygotowali dwie świetne propozycje na wakacyjny czas: „Górskie lato pełne atrakcji” oraz „Aktywne Lato – przygoda z rowerem elektrycznym”. W cenę każdego z pakietów wliczone jest wyżywienie (śniadanie lub śniadanie z obiadokolacją) oraz szereg rozrywek m.in. bezpłatny wstęp do strefy Wellness, sali fitness i siłowni, możliwość korzystania z basenu wewnętrznego z jacuzzi i basenu w Strefie Letniego Wypoczynku. Co ważne, z opłaty za pobyt wyłączone są dzieci do lat 5, równocześnie jednak mogą bezpłatnie korzystać z pokoju zabaw dla dzieci, basenów i programów animacyjnych.

Co do Strefy Letniego Wypoczynku – zapewnia idealne warunki do relaksu. Malowniczy widok na górską panoramę, świeże powietrze, podgrzewana woda, wydzielona płytsza strefa zabaw dla najmłodszych, wygodne leżaki i oświetlony bar, w którym można złożyć zamówienie bez wychodzenia z wody. Czegóż chcieć więcej? Ze szczegółami każdej z ofert zapoznacie się tutaj:

Wyjazd do hotelu z basenem w górach to doskonała alternatywa dla wakacji nad jeziorem lub nad morzem. Wygodne pokoje, pyszne jedzenie, wodne atrakcje i masa rozrywek umilających pobyt. I to wszystko w jednym miejscu!