Orle Gniazdo w Szczyrku przechodzi spektakularną metamorfozę. Oto, jak będzie wyglądać w nowej odsłonie!

Powiedzmy sobie szczerze, Orle Gniazdo w Szczyrku kiedyś było gwarancją najwyższych standardów oraz obsługi na wysokim poziomie. Hotel niestety najlepsze lata ma już za sobą. W ubiegłym roku kupiła go sieć hoteli Mercure. I zmienia ten obiekt na lepsze.

Nowe Orle Gniazdo w liczbach

Prace remontowe nie ustają mimo kryzysu na rynkach oraz problemów z dostawami materiałów budowlanych. Mercure Szczyrk, jak będzie nazywać się dawne Orle Gniazdo, to hotel z rozmachem. Będą tam aż 453 pokoje, umieszczone na 6 kondygnacjach. Całość to ponad 270 metrów długości. Na co mogą jeszcze liczyć turyści zatrzymujący się w tym miejscu?

Po pierwsze, będzie to park wodny, gdzie będzie można odpocząć po całodniowym chodzeniu po górach albo narciarskich zjazdach. Kolejna atrakcja to centrum konferencyjne, w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny na każdej imprezie firmowej i nie tylko.

Liczne udogodnienia

Prócz sali konferencyjnej oraz parku wodnego, jak to w tego typu miejscach bywa, możesz również liczyć na relaks w strefie SPA & Wellness. Znajdzie się tam zarówno sauna jak i gabinet fizjoterapii oraz masażu. Zaplanowano tam również siłownię z trenerami personalnymi mogącymi poprowadzić cię podczas treningów. Dodatkowo, latem będzie tam basen z podgrzewaną wodą i specjalnie wydzielona strefa dla dzieci. Będzie ona w pełni bezpieczna i dostosowana do ich indywidualnych potrzeb.